Logo

Webinarium Stiebel Eltron: Powietrzne pompy ciepła dla budownictwa jednorodzinnego

Date

Tuesday, June 22, 2021

Time

11:00 AM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Presenter

Grupa Sztuka Architektury

Serdecznie zapraszamy na webinarium. Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o rejestrację. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu: marta.artman@sztuka-architektury.pl

Agenda

Na webinarium firmy Stiebel Eltron zostaną przedstawione gotowe rozwiązania systemowe do grzania (chłodzenia) przygotowania ciepłej wody użytkowej dla budownictwa jednorodzinnego nowego i modernizowanego, koszty inwestycyjne oraz eksploatacyjne. Każde z rozwiązań zostanie szczegółowo omówione z pokazaniem przykładów zastosowania.

Plan spotkania
1. HM TREND – rozwiązanie systemowe do indywidualnej rozbudowy,
2.  HSBB – rozwiązanie systemowe kompaktowe (ogrzewanie, przygotowanie c.w.u.) dla 100% ogrzewania podłogowego,
3. HSBC - rozwiązanie systemowe kompaktowe (ogrzewanie, przygotowanie c.w.u.) do dwóch obiegów grzewczych (podłogówka, grzejniki lub mieszane)

Czas spotkania: Do 2 godzin w tym jedna przerwa 15 minut.
Presenter

Adam Koniszewski, Stiebel Eltron Polska

Można powiedzieć, że w moim przypadku zainteresowanie i wykształcenie łączy się w jedno z pracą zawodową i w tym aspekcie jestem człowiekiem spełnionym. Ukończyłem dwa kierunki studiów magisterskich ściśle związanych z branżą HVACR. W  2009 r. była to Politechnika Gdańska (kierunek mechanika i budowa maszyn), specjalność systemy, urządzenia chłodnicze i klimatyzacyjne oraz w 2012 r. Politechnika Białostocka (kierunek  inżyniera środowiska), specjalność sieci i systemy sanitarne. W dniu obrony pracy magisterskiej dostałem swoją pierwszą, poważną pracę w jednej z wiodących firm na rynku, która zajmuje się odnawialnymi źródłami energii. Obecnie od 2020r. pełnię funkcję dyrektora ds inwestycji w firmie Stiebel Eltron Polska.
Ponadto jestem autorem kilkudziesięciu artykułów na temat systemów grzewczych i chłodzących opartych na odnawialnych źródłach energii. Okazjonalnie prowadzę zajęcia na wyższych uczelniach jako wykładowca z przemysłu. Dodatkowo posiadam uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.
Polityka prywatności

Przyjmuję do wiadomości i akceptuję fakt, że podanie moich danych jest dobrowolne, ale odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości udziału w szkoleniu, a nadto moja zgoda jest też warunkiem otrzymywania newslettera, zaś konsekwencją jej braku jest niemożność informowania mnie przez STIEBEL ELTRON-Polska o bieżących promocjach i innych akcjach marketingowych. Oświadczam, że przed wyrażeniem zgody zapoznałem/-am się z informacjami dostępnymi na stronie internetowej tutaj.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu podanych danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych przez Grupę Sztuka Architektury znajdziesz tutaj
Zostawiając nam ww. dane wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie w celu zalogowania się na webinarium. W tym momencie administratorem danych osobowych staje się Grupa Sztuka Architektury, ul. Górczewska 216 lokal 207, 01-460 Warszawa, e-mail: redakcja@sztuka-architektury.pl